Politehnica s-a reunit în absența lui Bogdan Andone! Planuri pentru un cantonament în străinătate

Divizionara secundă Politehnica Timișoara a sunat astăzi adunarea. De la primul antrenament al verii a lipsit noul antrenor principal Bogdan Andone, reținut în București cu probleme personale. Acesta va sosi abia mâine la Timișoara și va conduce după-amiază primul antrenament al noii sale echipe. „Băieții în Ghete” vor efectua prima parte a pregătirii pe plan […]