Timișoreanca Diana Bulimar, optimistă în privința turneului de recalificare: „Suntem pe drumul cel bun pentru Rio”

Naționala feminină de gimnastică a României se pregătește pentru turneul de recalificare a Jocurile Olimpice, programat în perioada 16-18 aprilie la Rio de Janeiro. Accidentarea Larisei Iordache, devenită indisponibilă pentru test event-ul de peste o lună, a propulsat-o pe Diana Bulimar în rolul de lider al echipei tricolore. Timișoreanca în vârstă de 20 de ani, […]