GALERIE FOTO: BC Timișoara produce surpriza și învinge Oradea

BC Timișoara a trecut în această seară, cu 89-84, de CSM Oradea, într-un meci din etala a XIII-a a Ligii Naționale de baschet masculin. Alb-violeții bifează al doilea succes stagional, după cel din runda a VII-a, tot din sala „Constantin Jude”, contra Mediașului. BC Timișoara a reușit o victorie mare astăzi, în fața unei adversare […]