Alb-violeții n-au cucerit „Cetatea”: Performanța Ighiu – ASU Politehnica 0-0

Remiză albă la… Alba Iulia. ASU Politehnica revine cu un punct din Cetatea Marii Uniri, după jocul cu Performanța Ighiu. Una dintre cele mai șterse prestații ale alb-violeților din această stagiune, care se putea încheia chiar mai rău, în condițiile în care gazdele au irosit un penalti în minutul 15. Jocul de la Alba Iulia […]