Victorie fără strălucire pentru BC Timișoara

Vineri a debutat o nouă ediție a Cupei Timișoara, competiție devenită deja o tradiție pentru „Leii din Banat”, înaintea fiecărui sezon. Elevii lui Predrag Badnjarevic s-au calificat în ultimul act al competiției, după 75-73 cu Radnicki Belgrad, însă jocul bănățenilor a scos la iveală destule lacune. În fața unei săli bine populate, BC Timișoara și-a […]