Poli a revenit în fotoliul de lider
Poli Timișoara a câștigat penultimul joc din acest sezon pe teren propriu, scor 4-0, cu Juventus București. Alb-violeții, deja promovați din punct de vedere sportiv, și-au propus pe acest final de campionat să „sufle” primul loc Gloriei Bistrița, lucru din ce în ce mai aproape de a fi realizat. Timișorenii n-au avut nicio emoție în […]