BC Timişoara şi-a completat lotul cu trei stranieri

BC Timişoara a reuşit să ajungă la un lot de 12 jucători înaintea reluării luptei din Liga Naţională. Clubul alb-violet a anunţat aseară transferul a trei jucători străini: un sârb, un bulgar şi un american. De asemenea, “leii” se vor putea baza în continuare şi pe Dalibor Djapa, cel ce era iniţial anunţat pe lista […]