Victorie liniștită lângă Turnul Chindiei
Poli Timișoara a câștigat fără emoții partida de la Târgoviște, scor 2-1, chiar și în condițiile în care a evoluat, din minutul 27, în inferioritate numerică. Alb-violeții se simt mai bine în deplasare decât pe teren propriu. Cel puțin așa reiese din rezultatele înregistrate de timișoreni în acest retur. Pe „Dan Păltinișanu”, elevii lui Vali […]