Victorie de palmares în Ghencea

RCM Timișoara se întoarce victorioasă de la București, acolo unde în această după-amiază a dispus de Steaua cu 30-25. Elevii lui Chester Williams au obținut un avans confortabil încă de la pauză, pentru ca în repriza secundă să intervină deja obișnuita relaxare. Primii care au punctat au fost steliștii, în minutul 4, prin dropgolul reușit […]