Juniorii Politehnicii continuă campionatul pe banii părinților

La Poli situația e din ce în ce mai disperată. După ce conducerea a anunțat ieri că nu mai sunt bani pentru deplasarea juniorilor D la Craiova, acolo unde se desfășoară turneul semifinal, părinții au decis să finanțeze, din propriile buzunare, activitatea copiilor. Grupa 1999 a Politehnicii, calificată la turneul semifinal al campionatului, a primit […]