RCM Timișoara a defilat la Constanța

RCM Timișoara și-a revenit rapid după șocul eșecului cu Steaua, de săptămâna trecută, și a învins clar Farul, la Constanța, cu 40-6. Elevii lui Chester Williams au etalat un joc excelent, asigurându-și punctul bonus după o oră de joc. Eșecul cu Steaua, din prima rundă a play-off-ului, nu le-a turnat plumb în ghete rugbyștilor de […]