Renaște voleiul feminin la Timișoara? „Perspective sunt, trebuie să existe echipa”
Timișoara a rămas de aproape trei ani fără o reprezentantă la nivel de seniori în voleiul feminin. În vara lui 2010, echipa Universității a ales să nu se mai înscrie în liga secundă, din lipsă de fonduri. Salvarea ar putea veni din Circumvalațiunii, acolo unde se discută despre formarea unei echipe de A2, în princpal […]