Titlul e la Timișoara! Eroii de la RCM au prezentat trofeul în Piața Unirii

Timișoara și-a sărbătorit campionii. Aproximativ 1.000 de suporteri au venit luni după-amiază, în Piața Unirii, pentru a vedea cu ochii lor cel mai important trofeu din rugby-ul românesc. Obosiți, nedormiți, dar fericiți. Așa au ajuns campionii României la rugby în Piața Unirii. Aproximativ 1.000 de timișoreni i-au așteptat pentru a-i felicita și pentru a le […]