Concluziile amare ale lui Sorin Brîndescu după 0-3 cu UTA: „Am fost copleșiți”

Politehnica Timișoara a dezamăgit în cel mai așteptat meci al primăverii. UTA s-a impus cu 3-0 pe stadionul „Dan Păltinișanu”, în fața unei formații alb-violete departe de forma arătată în precedentele jocuri de pe teren propriu, cu Juventus București și Dunărea Călărași. Antrenorul Sorin Brîndescu a declarat, la final, că jucătorii săi au fost cel […]