Atleții timișoreni, pregătiți pentru sezonul de vară

16 atleți de la trei cluburi timișorene au ajuns deja la București, acolo unde la finele acestei săptămâni se va desfășura prima etapă a Campionatelur Naționale de seniori, tineret și juniori. Primul concurs major al anului desfășurat în aer liber poate îmbogăți zestrea de medalii a atletismului timișorean din sezonul indoor, desfășurat în iarnă. Atletismul […]