Revenire cu succes pentru Timișoara în prima ligă de futsal

Informatica Timișoara a pășit cu dreptul în noul sezon al Ligii I de futsal. Echipa care din acest sezon va reprezenta orașul de pe Bega în primul eșalon, după o pauză de cinci ani și jumătate, a câștigat meciul de debut, susținut în această seară, la sala „Constantin Jude”, 4-1 împotriva formației KSE Târgu Secuiesc. […]