Badnjarevic, mulțumit de turneul din Croația: „A fost o experiență utilă”

Predrag Badnjarevic s-a arătat mulțumit de ceea ce a văzut la elevii săi în turneul de la finalul săptămânii trecute, de la Porec. Tehnicianul lui BC Timișoara speră ca echipa să își continue creșterea în joc și admite că jucătorii se simt puțin obosiți după numărul mare de meciuri de verificare pe care le-au disputat. […]