RCM Timișoara a luat de fiecare dată bonusul ofensiv cu CSM București

RCM Timișoara va evolua sâmbătă dimineață, pe terenul „Olimpia” din capitală, cu speranța că va obține primul succes de 5 puncte din actualul sezon. Statistica e favorabilă trupei pregătite de Chester Williams, care a cucerit punctul bonus ofensiv în toate cele patru întâlniri cu CSM București din Superligă. După o serie de foc, în care […]