Estera Dobre revine cu argintul european la Timișoara

Estera Dobre, noua componentă a echipei de lupte libere de la CSM Timișoara, a devenit miercuri pentru a șase oară în carieră vicecampioană europeană. Blestemul locului secund n-a ocolit-o nici în acest an, pierzând la limită finala categoriei 51kg, în fața polonezei Roksana Zasina. Luptele libere din Timișoara se pot mândri cu o vicecampioană europeană […]