Eduard Pap a semnat cu ACS Poli: „Pentru mine, Timișoara a fost cea mai bună variantă”
ACS Poli a obținut semnătura tânărului portar Eduard Pap, în jurul căruia s-a iscat o mică telenovelă în această iarnă. După ce s-a antrenat câteva zile la Timișoara, goalkeeperul născut la Jimbolia a luat calea Vasluiului, pentru a se întoarce finalmente sub comanda lui Valentin Velcea. După Mihai Dina și Ovidiu Petre, ACS Poli a […]