RCM Timișoara stă în prima etapă a Superligii

La fel ca anul trecut! RCM Timișoara va sta în prima etapă a Superligii, programată pentru 29 martie, urmând a disputa primul joc oficial din 2014 o săptămână mai târziu, pe teren propriu, în compania vicecampioanei CSM Baia Mare. Programul noii ediții a Superligii CEC Bank a fost, finalmente, dat publicității pe site-ul întrecerii. Cortina […]