Juniori A: Poli, pe podium
Poli Timișoara a câștigat finala mică a Campionatului Național de juniori, în fața celor de la Pandurii Tg. Jiu, scor 2-1. După eșecul neașteptat de drastic din semifinale, 0-4 cu Chindia Târgoviște, alb-violeții au strâns rândurile și au cucerit bronzul. După un meci deloc ușor, în fața unei echipe care a pus serioase probleme celor […]