Informatica Timișoara, pas cu dreptul în Liga I

Informatica Timișoara a debutat cu o victorie în noua ediție a Ligii I de futsal. Alb-violeții s-au impus cu 4-2 în dificila deplasare de pe terenul Dunării Călărași, tripleta braziliană Savio – Felipe – Deco aducând desprinderea pe tabelă în mitanul secund. În partida de aseară a debutat în formația timișoreană și internaționalul Ion Al-Ioani, […]