Fetele de la CFR vor victoria pe terenul UTA-ei

CFR Timișoara va disputa ultimele două meciuri ale sezonului regulat de fotbal feminin în deplasare. Duminică, „leopardele” vor evolua pe terenul UTA-ei, pentru ca miercuri să întâlnească Independența Baia Mare. CFR Timișoara va evolua duminică dimineață, la Arad, în penultimul joc de campionat dinaintea debutului în play-off. Fetele pregătite de Florin Bugar vor întâlni, pe […]