VIDEO Diana Bulimar a cucerit două medalii la Campionatele Europene de la Moscova

Diana Bulimar a demonstrat la Moscova că e una dintre sportivele pe care gimnastica românească se poate baza în anii următori. Timișoreanca în vârstă de 17 ani a cucerit argintul la bârnă și bronzul la sol, în finala pe aparate de duminică, trecându-și astfel în palmares primele medalii importante la individual din carieră. Timișoreanca Diana […]