Timba a pierdut primul test, la Novi Becej! 72 din 88 de puncte, marcate de trei jucători

Dacă prim-divizionara BC Timișoara trece printr-o perioadă tulbure, cealaltă grupare din orașul de pe Bega, Timba, se reorganizează în eșalonul secund. Galben-negrii au disputat ieri primul amical din pre-sezon, pe terenul formației sârbe din Novi Becej, pierdut la mare luptă, 88-92. Un joc foarte bun făcut de trei dintre nou-veniții din această perioadă, Baczo, Kovacevic […]