ACS Poli suferă primul eșec stagional la Arad

ACS Poli a suferit în această seară prima înfrângere din acest sezon, 0-1, pe terenul UTA-ei. Departe de încărcătura duelurilor de altă dată, partida de pe Mureș a arătat o grupare arădeană extrem de motivată, deși a traversat o iarnă cu probleme, în vreme ce alb-negrii lui Velcea au oferit doar sporadic momente de fotbal. […]