Pentru unii da, pentru alții ba! „Dan Păltinișanu” a găzduit joi finala Cupei M.A.I.

Stadionul „Dan Păltinișanu” a găzduit joi după-amiază finala Cupei Ministerului Afacerilor Interne, câștigată din nou de ISU Dolj. Nu rezultatul ne interesează, ci rostul organizării acestei miuțe pe cea mai mare arenă a orașului, în preziua unui meci de primă ligă. În vara acestui an, oficialii echipei de rugby RCM Timișoara au făcut scurtă la […]