Marian Pană: „ASU Poli a venit cu vitaminizare și sucuri, noi cărăm apa cu găleata”

Metalul Reșița a învins-o pe ASU Politehnica în amicalul de astăzi, cu scorul de 2-1. Cărășenii au avut mai mult posesia în meciul disputat în această dimineață, pe arena „Mircea Chivu”, dar chiar și așa, alb-violeții puteau pleca din Valea Domanului cu o remiză, ținând seama de forcingul din final. Antrenorul Reșiței, Marian Pană, s-a […]