Politehnica întâlnește Cetate Deva, în cel de-al treilea test al verii

Politehnica Timișoara își continuă pregătirile pe cocheta bază din Sântămăria-Orlea. Mâine după-amiază, elevii lui Cosmin Petruescu vor disputa al treilea amical din această pauză competițională și al doilea din cantonamentul efectuat în Țara Hațegului. De această dată, e vorba despre un adversar din Liga a III-a, CNS Cetate Deva, formație întărită în această iarnă cu […]