Patru timișoreni au plecat cu „stejarii” în Spania

RCM Timișoara va avea tot patru reprezentanți în echipa națională a României, pentru cel de-al treilea meci din Cupa Europeană a Națiunilor, ce se va desfășura sâmbătă, în Spania. Lotul „stejarilor” și-a început în această dimineață voiajul spre Peninsula Iberică, unul ce se anunță cu peripeții. Daniel Carpo, Cătălin Fercu, Eugen Căpățână și Horațiu Pungea […]