120 de secunde au schimbat istoria unui meci întreg: Politehnica Timișoara – CS Balotești 2-2

Politehnica Timișoara a încheiat la egalitate meciul susținut astăzi, pe „Știința”, cu CS Balotești, una dintre formațiile aflate sub linia retrogradării. Alb-violeții au condus cu 2-0 la pauză, au controlat jocul autoritar, însă două minute de neatenție, la începutul reprizei secunde, au schimbat complet cursul jocului. După aspectul primei reprize, Politehnica părea sigură nu doar […]