Alexandru Kiss, impresionat de galeria Politehnicii: „Mi s-a făcut pielea de găină”

Luceafărul Oradea a obținut ieri prima sa victorie pe teren în 2017 (n.r. câștigase doar la „masa verde”, cu retrasa Tărlungeni), după 4-1 cu Politehnica Timișoara. Pentru formația pregătită de Alexandru Kiss, mutarea pe arena „Iuliu Bodola” a fost de bun augur, iar tehnicianul bihorenilor speră ca echipa sa să continue pe aceeași linie. „Un joc […]