O tradiție de două decenii, întreruptă: Liga a II-a nu se mai aude la radio

În ultimi 20 de ani, iubitorii de fotbal din această parte de țară s-au obișnuit să-și petreacă diminețile de sâmbătă în fața radioului, care-i purta pe toate stadioanele etapei din liga secundă. De la Timișoara se pornea înspre Arad, apoi la Satu Mare, Deva, Târgu Mureș, unde transmisia era întreruptă de un gol marcat la […]