U19: Belu a intrat după pauză în victoria contra Israelului
Polistul Claudiu Belu a început pe bancă amicalul câștigat de naționala U19 a României, scor 2-1, în fața reprezentativei similare a Israelului, însă și-a făcut apariția pe teren în partea secundă. Tânărul fundaș dreapta a fost singurul polist convocat de Ovidiu Stângă pentru cele două jocuri de pregătire ale naționalei U19 în compania Israelului. Timișoreanul […]