Voleibaliștii de la CSU UVT vizitează campioana României, în prima „intermediară” a sezonului

La mijlocul acestei săptămâni, Divizia A1 de volei masculin programează prima etapă intermediară din ediția 2017/2018. Nou-promovata CSU UVT Timișoara va evolua, mâine după-amiază, pe terenul formației Volei Municipal Zalău, deținătoarea titlului de campioană. Voleibaliștii pregătiți de antrenorul Sorin Schiesz și directorul tehnic Sorin Grădinaru, au plecat astăzi spre Zalău, acolo unde mâine vor înfrunta […]