Salbă de medalii pentru canotorii timișoreni la Campionatul Național de ergometru

Finalul săptămânii trecute a adus ultima serie de medalii pentru canotajul timișorean în 2013. În Sala Polivalentă din Iași, s-a desfășurat Campionatul Național de ergometru, sportivii din capitala Banatului având comportări meritorii atât în întrecerile de seniori, cât și în cele de juniori. La nivel de seniori, un singur club timișorean se laudă cu o […]