SCM Politehnica regăseşte gustul victoriei în compania „lanternei” CSM Făgăraş

Handbaliştii de la SCM Politehnica au câştigat, fără mari emoţii, disputa de astăzi, din sala „Constantin Jude”, în faţa ultimei clasate, CSM Făgăraş, din etapa a 11-a a Ligii Naţionale. Elevii lui Pero Milosevic au condus în permanenţă în faţa nou-promovatei şi s-au impus cu 27-20, aceasta fiind, de altfel, şi diferenţa maximă înregistrată între […]