Peste Steaua și Dinamo! Timișorenii Mada și Anton, dubli campioni naționali la Bascov

Zilele trecute s-a desfășurat la Bascov, în județul Argeș, Campionatul Național de viteză, concurs la care kaiaciștii timișoreni au reușit rezultate notabile. Tandemul Bogdan Mada – Alin Anton, de la CS Waterperformance Timișoara, a reușit două medalii de aur, în detrimentul reprezentanților celor două cluburi departamentale, Steaua și Dinamo. După ce a participat la Jocurile […]