BC Timișoara cedează pe final la Târgu Jiu

BC Timișoara a pierdut astăzi prima manșă a „dublei” cu Energia Târgu Jiu din Cupa României. Deținătoarea trofeului a cedat în deplasare, cu 59-65, după un meci cu o desfășurare extrem de ciudată, cel puțin în primele trei sferturi, în care s-a marcat puțin de ambele părți. Alb-violeții au sperat în sfertul 4 la un […]