Trei puncte mari, smulse în prelungiri! Dunărea Călărași – Politehnica Timișoara 2-3

Politehnica Timișoara se întoarce cu toate cele trei puncte din a doua deplasare ca lungime din acest campionat, cea de la Dunărea Călărași. Alb-violeții s-au impus cu 3-2, golul victoriei fiind semnat de Bădăuță, în al treilea minut de prelungire, la capătul unui meci extrem de spectaculos, cu răsturnări de situație și cu o sumedenie […]