Regal pugilistic la final de săptămână la sala „Constantin Jude”

Iubitorii „nobilei arte” se vor bucura de două zile de spectacol în ring la acest final de săptămână. Sala „Constantin Jude” din Timișoara găzduiește, mâine și duminică, cea de-a doua ediție a „Cupei Banatul – Gala Prieteniei”, o competiție ce își propune să devină un reper pentru calendarul competițional al pugiliștilor din zona de vest […]