Succesul din IRB Nations Cup, plătit scump de RCM Timișoara

RCM Timișoara a avut opt jucători convocați la echipa națională, pentru cea de-a opta ediție a IRB Nations Cup, desfășurată la București. „Stejarii” au ridicat trofeul pentru al doilea an la rând, având un suport substanțial din partea rugbyștilor campioanei, care nu au făcut rabat de la efort pentru cele trei victorii de pe „Arcul […]