Încep emoțiile pentru gimnaștii timișoreni: CE de la Moscova, gata de start

Cei doi gimnaști de top originari din Timișoara, Diana Bulimar și Vlad Cotuna, se află deja la Moscova, în așteptarea Campionatelor Europene Individuale ce vor debuta miercuri. Dacă la masculin, șansele unor medalii sunt destul de reduse, fapt recunoscut și de antrenori, în întrecerea feminină ne putem aștepta la un podium din partea Dianei Bulimar, […]