Gânduri mai mari, buget mai mic la Gara Mare: „Sperăm la un loc 2 și o finală de Cupă”

Fetele de la CFR Timișoara au pus punct săptămâna trecută sezonului 2012/2013, care le-a adus medaliile de bronz în Liga I, precum și o prezență în semifinalele Cupei României. Oficialii clubului de la Gara Mare sunt mulțumiți de faptul că fetele și-au respectat graficul stabilit la începutul sezonului, sperând la rezultate mai bune din campionatul […]