Campionii trag la Timișoara! Estera Dobre, noua vedetă a luptelor de pe Bega

În 2012, secția de lupte libere a CSM Timișoara a dominat topurile la nivel național, cucerind titulul atât la masculin, cât și la feminin. Hegemonia capitalei Banatului din această disciplină pare să se prelungească, clubul bănățean anunțând înregimentarea Esterei Dobre, una dintre cele mai valoroase luptătoare ale continentului. CSM Timișoara a reușit transferul anului în […]