Cristi Gălan, îngrijorat de gafele care risipesc punctele alb-violeților: „Au fost greșeli elementare”

ASU Politehnica a înregistrat ieri al doilea eșec consecutiv pe „Dan Păltinișanu”. Alb-violeții au pierdut cu 3-2 întâlnirea cu Foresta Suceava, după un meci dominat din nou de greșeli personale inexplicabile ale unor jucători timișoreni. În plus, penaltiul dictat complet eronat de reșițeanul Voina, pe finalul primei reprize, le-a turnat plumb în ghete poliștilor, care […]