Sorin Brîndescu, după eșecul de sub Tâmpa: „Autogolurile fac parte din joc”

Politehnica Timișoara a pierdut meciul susținut în această seară, sub Tâmpa, cu FC Brașov, formație revenită cu această ocazie pe un loc direct promovabil. „Stegarii” s-au impus cu 2-0, într-un meci în care, practic, nu au înscris niciun gol. Au făcut-o, în schimb, poliștii Țugui și Mera, însă antrenorul Sorin Brîndescu nu le-a reproșat nimic […]