RCM Timișoara, spre al doilea cantonament al iernii

Campionii de la RCM Timișoara pleacă astăzi către Orăștie, acolo unde se va desfășura cel de-al doilea cantonament al acestei pauze de iarnă. Rugbyștii timișoreni vor lucra, vreme de șase zile, la aspectul mental și forța de grup, cu exerciții specifice desfășurate la Arsenal Park. Elevii lui Chester Williams și Danie de Villiers pornesc astăzi […]