O nouă vizită pentru fanii poliști pe „Cetate”! „Guși-gol” aducea ultimul succes, acum două decenii

ASU Politehnica va juca sâmbătă, cu Performanța Ighiu, la Alba Iulia, pe stadionul „Cetate”, o arenă importantă a Ardealului, însă pe care suporterii alb-violeți nu au vizitat-o foarte des de-a lungul anilor. De altfel, vechea Poli nu a reușit decât o victorie pe stadionul din orașul Marii Uniri în confruntările cu formația locală, Apullum. Un […]